Kurs autobusu

tel. 59-810-86-96

tel. kom. 511-783-966

sekretariat@sppieszcz.pl

•  - Obrazek 1Kończąc rok szkolny 2017/2018 pragnę gorąco podziękować wszystkim dzieciom, uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom uczniów. Całoroczna praca z Wami była prawdziwym wyzwaniem i przyjemnością. Swoja postawą i zaangażowaniem wykazaliście najwyższe wartości jakie może wykazywać człowiek.

Uczniom życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Pomocna dłoń

Pomocna dłoń - Obrazek 3

Pomocna dłoń - Obrazek 4Idąc śladem lat ubiegłych w tym roku szkolnym ponownie pomagaliśmy innym.

Dar zebrany w ramach solidaryzacji, współpracy oraz przyjaźni miedzy

Szkołą Podstawową w Jarosławcu i Szkołą Podstawową w Pieszczu to kwota 1460 zł. Za okazane serce serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji Uczniom, Rodzicom oraz zaproszonym Gościom.

Dziękujemy.

• Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego. - Obrazek 1

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

odbędzie się 22 czerwca 2018r.

o godzinie 9:00.

- Obrazek 1

Szanowni Rodzice

Wzorem lat ubiegłych wystawione zostaną puszki na cele charytatywne (zamiast  kwiatów dla nauczycieli)

Autobusy w dniu zakończenia roku szkolnego.

21.06.2018  godz:10:00 22.06.2018 godz: 9:00 Pałówko 9:30 Chudaczewko 8:00 Pałowo 9:35 Mazów 8:05 Pieszcz 9:40 Wilkowice 8:10   Staniewice 8:20
  • Przegląd Artystyczny Przedszkolaków - Obrazek 1

5 czerwca 2018 roku dzieci z Oddziałów Przedszkolnych kolejny raz wzięły udział w Przeglądzie Artystycznym Przedszkolaków, który odbył się w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Obie grupy startowały w dwóch konkurencjach: teatralnej i muzycznej i obie osiągnęły duże sukcesy. Dzieci młodsze (3-4 latki) zarówno za przedstawienie jak i piosenkę otrzymały miejsca II. Starsza grupa (5-6 latki) natomiast w kategorii muzycznej zajęła miejsce III a w kategorii teatralnej miejsce I.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy sukcesu i odwagi i życzymy powodzenia za rok.

• Biwak w Jarosławcu - Obrazek 1

W dniach 6.06 - 8.06.2018 roku uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej w Pieszczu przebywali na biwaku w Ośrodku Wczasowo – Kolonijnym „Przywodny” w Jarosławcu, dzięki uprzejmości Centrum Kultury i Sportu w Postominie i Pana dyrektorowa Marka Leśniewskiego. W czasie biwaku dzieci mogły odpocząć od szkolnej codzienności, zażyć kąpieli słonecznych i wodnych, zwiedzić atrakcje turystyczne Jarosławca, ale przede wszystkim cieszyć się własnym towarzystwem w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dzieci spacerowały brzegiem morza, brodziły w jego przybrzeżnych falach. Uczniowie odwiedzili również atrakcje Aquaparku w Panoramie Morskiej, gdzie pod okiem ratowników i opiekunów korzystali z basenu na świeżym powietrzu, krytego basenu „Wodna Bajka”, rwącej rzeki i licznych zjeżdżalni. Mali turyści podziwiali również piękne okazy egzotycznych motyli w „Krainie Motyli”, w „Papugarni” karmili wolno latające papugi oraz przemierzyli magiczny labirynt zbudowany z luster. Nie obyło się też bez ogniska i grilla, zabaw i gier na placu naszego ośrodka.

• JESTEŚMY   MISTRZAMI    HUFCA - Obrazek 1

W dniach 8-10 czerwca w Stanicy Harcerskiej „Leśna Polana” w Jarosławcu odbył się XI Zlot Hufca ZHP im. WOP w Sławnie, na którym członkowie gromad i drużyn rozpoczęli przygotowania do letnich wędrówek. „Wakacje z plecakiem” zainaugurowano apelem oraz odczytaniem rozkazu specjalnego komendanta hufca. Następnie uczestnicy zlotu wzięli udział w ognisku, prezentując swoje osiągnięcia w mijającym roku harcerskim. Na nim także ogłoszono wyniki turnieju „Mistrzowie Hufca ZHP Sławno”. W gronie tegorocznych zwycięzców znalazła się: 3. Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Promyki” z Pieszcza prowadzona przez pwd. Małgorzatę Banasiak oraz dh Agnieszkę Dyrcz.